O nas

O nas:

Przychodnia wielospecjalistyczna BaltiCOR została założona przez trzech specjalistów kardiologii o profilu zabiegowym i klinicznym.
Poradnia skupia specjalistów z wielu dziedzin m.in. kardiologii, kardiologii dziecięcej, pediatrii, pulmonologii, diabetologii i endokrynologii. Zapewniamy pełną diagnostykę ambulatoryjną schorzeń sercowo-naczyniowych, ich powikłań oraz chorób współistniejących. Ponadto promujemy i nauczamy zachowań prozdrowotnych.
Chcemy, aby pacjenci kojarzyli nas zarówno z profesjonalną i kompleksową opieką, jak i z przyjazną i ciepłą atmosferą. Wieloletnie doświadczenie kliniczne pozwoli Nam, w razie potrzeby, na odpowiednie referowanie chorych do ośrodków z którymi utrzymujemy stałą współpracę.

Nasze doświadczenie

Jesteśmy poradnią z ugruntowana pozycją na rynku a dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy swiadczyć usługi na najwyższym poziomie. Gwarantem jakości jest wielu zadowolonych pacjentów, którzy chętnie do nas wracają.

25

Doświadczenia zawodowego

500+

Wykonywanych zabiegów rocznie

1000+

Wykonywanych badań rocznie

Nasi specjaliści

Dr n. med. Przemysław Wilczewski – Kardiolog

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 1997r. Pracował zawodowo w II Katedrze Kardiologii w Zabrzu jako asystent, a później adiunkt do 2012r. Od 2012r. Ordynator w Centrum Sercowo-Naczyniowym AHP w Sztumie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2004 roku za badania z zakresu niewydolności serca. Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii. Kardiolog Interwencyjny. Autor i współautor ponad 40 opublikowanych prac naukowych i poglądowych.

lek. Jakub Szost – Kardiolog

Specjalista kardiolog, który odbył szkolenie rezydenckie w II Klinice Kardiologii i Elektroterapii Serca UCK w Gdańsku. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat związany z Oddziałem Kardiologii AHP w Sztumie. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Doskonali swoje umiejętności na licznych kursach, także spoza zakresu kardiologii. Jego główne zainteresowania kliniczne to echokardiografia, leczenie zaburzeń rytmu serca oraz interwencyjne leczenie choroby wieńcowej.

Dr n. med. Nader Elmasri – Kardiolog /Angiolog

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych, kardiologii i angiologii. Obecnie pełni funkcję Kierownika Pracowni Inwazyjnej i zastępcy Ordynatora Oddziału Kardiologii Szpitala Polskiego w Sztumie. Wcześniej pracował w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie a następnie w Szpitalu Swissmed Vascular w Gdańsku. W 2005r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych.
Kardiolog i angiolog inwazyjny (zabiegi na sercu i tętnicach wieńcowych oraz obwodowych). Jest autorem i współautorem wielu artykułów naukowych.

Lek. Adrianna Sakiewicz – Endokrynolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog. Pracowała jako lekarz Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku (Copernicus), następnie w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych UCK w Gdańsku. Zajmuje się leczeniem: chorób tarczycy (Hashimoto, Gravesa-Basedowa, guzki), przysadki (m.in. hiperprolaktynemię), nadnerczy oraz otyłość. Wraz z innymi specjalistami zajmuje się pacjentami z niepłodnością, PCOS, zaburzeniami miesiączkowania. Pomaga w walce z insulinoopornością. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach, członek  Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Lek. Magdalena Nita – Diabetolog / Pediatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Ukończone specjalizacje-pediatria,diabetologia,w trakcie specj. z med. rodzinnej, certyfikat PTMS. Zajmuję się chorobami wieku dziecięcego, zab. metabolicznymi dzieci i dorosłych, leczeniem cukrzycy u dzieci i dorosłych, cukrzycą ciężarnych.Członek PTD i PTP. Uczęszczam regularnie na zjazdy i szkolenia z dziedziny moich zainteresowań. W latach 2020-2021 zastępca ordynatora oddziału dziecięcego w Piotrkowie Trybunalskim. Pracuję w poradniach diabetologicznych.

Lek. Łukasz Drelich – Kardiolog

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne zakończone uzyskaniem tytułu kardiologa odbywał w Klinice Kardiologii i Elektroterapii Serca Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie zdobył cenne doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń rytmu serca. Obecnie pracownik Oddziału Kardiologii Szpitala Polskiego w Sztumie, gdzie wykonuje zabiegi implantacji stymulatorów serca oraz kardiowerterów-defibrylatorów.